Kurumsal

PROCOLOR Bilgisayar Sistemleri Reklamcılık Matbaacılık İnş.Otom.Zirai Mah.Taşımacılık Optik ve Elektronik, Özel Eğitim Hiz.San ve Tic. Ltd.Şti.

1996 yılında kurulan PROCOLOR yüksek teknoloji ürünleri, reklam ürünleri ve dijital baskı makineleri pazarında Türkiye’de faaliyet gösteren firmadır.

Özellikle Kesici UV Baskı, Plotter, Bas-Kes konularında satış ve teknik servis hizmetlerine kurulduğumuz günden beri devam etmekteyiz. Endüstriyel baskı çözümlerinde deneyimi olan firmamız aynı zamanda; Grafik tasarım ve yazılım ürünlerinde çözüm odaklı proje çalışmaları ile tüm sektörlere hizmet etmektedir.

Kurulduğumuz ilk andan itibaren Teknik servis hizmeti veriyoruz. Organizasyonumuz Bursa da 1996 yılında başladı, 2006 yılında Ankara ofisimizi, 2010 Yılında İstanbul ofisimizin kuruluşunu gerçekleştirdik. 2008 yılında bu yana MİMAKİ marka ürünleri Türkiye Dağıtıcısı olarak hizmet veriyoruz. Endüstriyel Baskı Makineleri ve Reklam sektöründe devam ediyoruz. Tüm şubeler aktif olarak devam etmektedir.

Tüm makine ürünlerinde Türkiye’de 1500 üzerine değişik ürün gruplarında satış gerçekleştirdik. Müşteri portföyümüz geniş ve tüm Türkiye’yi kapsamaktadır.

Bilgi + Kalite = PROCOLOR prensibi ile piyasada sattığımız tüm ürünlerin arkasında durduk.