Mimaki ile yapabileceklerinizi keşfedin.

  • Yenilikçi Olun
  • Dijital baskı ve kesim teknolojilerinde dünya çapında öncü bir firma olarak, talebe yönelik üretimi karşılamanız ve yükselen trendleri yakalamanız için yüksek kaliteli ürünler geliştiriyoruz.

  • Güvenle çalışın
  • Güvenilirliği arttırmak ve üretim risklerini azaltmak için hem donanım hem yazılım hem de sarf malzemelerini kapsayan komple iş akışı çözümleri tasarlıyor ve üretiyoruz.

  • Rekabette ön plana çıkın
  • İster dış mekan tabelaları, ister ambalaj ve etiketler, ister endüstriyel ürünler, ister tekstil ve konfeksiyon ürünleri segmentlerinde üretici olun, yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmenize yardımcı olabiliriz.Yüksek Baskı Teknolojisi

Mimaki'nin ödüllü baskı makineleri, özellikle müşterilerine sürekli yenilenen ve gelişen ileri teknoloji, verimlilik ve esneklik olanakları sunan Tabela ve Grafik pazarı için, perakendeciler ve fotokopi merkezlerinden, tabela yapan iş yerlerine kadar hizmet vermek üzere tasarlanmıştır.

Tabela ve Reklam, Endüstriyel

Mimaki'nin yenilikçi, pazar lideri baskı makinesi seçenekleri özellikle Tabela, Reklam ve Endüstriyel baskı için tasarlanmıştır. Kolay kullanım ve olağanüstü baskı kalitesi ile müşterilere yaratıcı fikirlerini hızla karlı ürünlere çevirmek için olanak sağlar.Yüksek Performans, Kaliteli Baskı

Mimaki'nin Endüstriyel ve Üretim sektörleri için talep üzerine üretim yapmak üzere geliştirdiği eşsiz bas/kes seçenekleri son kullanıcılara esneklik, çeşitlilik ve nefes kesici baskı kalitesi ile dünya standartlarında peformans ve üretkenlik sunmaktadır.

İş Birlikçilerimiz